تبلیغات ۳۶۰ درجه در کرج | اجرای کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه در کرج

تبلیغات ۳۶۰ درجه در کرج

تبلیغات ۳۶۰ درجه در کرج راهی برای بیشتر دیده شدن کسب و کار شما می باشد. اگر در کرج دنبال کانون تبلیغاتی می گردید که که کار تبلیغات ۳۶۰ درجه را برای شما انجام دهد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در حال حاضر در گوشه و کنارها می شنوید که بهترین شیوه تبلیغ این است که از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید و تا می توانید تبلیغات را در دنیای مجازی انجام دهید.

این روش و تفکر تا حدودی درست است اما اگر بخواهید که برند شما و تمامی محصولات و خدمات شما را همه ببینند، تنها استفاده از دیجیتال مارکتینگ به درد شما نمیخورد.

به ویژه این که شما ابتدا باید تحقیق کنید ببینید جامعه هدف شما چه کسانی هستند و چه بازه ی سنی را در برمی گیرد علاوه بر این که باید ببینید که بیشتر هدف شما خانم ها هستند و یا آقایون.

گاهی اوقات با شناختن جامعه هدف خودتان متوجه می شوید که آیا صرفا تبیلغات در فضای مجازی برای شما کفایت می کند و یا نه؟

اگر جامعه هدف شما بسیار بزرگ هست و بیشتر افراد جامعه را در بر میگیرد در چنین شرایطی لازم هست که از کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه استفاده کنید.

اما کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه یعنی چه؟

در چنین کمپین های تبلیغاتی می کوشند تا از تمامی پلتفرم های تبلیغاتی برای نشان دادن برند و محصولات استفاده کنند. در چنین حالتی هست که تمامی تمرکز برای نمایش برند می باشد.

بیشتر بخوانید: هزینه اجاره بیلبورد در کرج چه قدر است ؟ 

وقتی از کمپین های ۳۶۰ درجه برای تبلیغات استفاده می کنیم، افرادی که زیاد از فضای مجازی استفاده نمی کنند هم از برند و محصولات شما آگاه می شوند، زیرا که تبلیغات شما را در روزنامه ها می بینند و یا تبلیغات بنری شما را در سطح شهر مشاهده می کنند.

برای چی از کمپین های ۳۶۰ درجه باید استفاده کرد؟

همانطور که پیش تر هم گفته شده بود، امروزه برای تبلیغات از روش ها مختلفی استفاده می کنند عده ای فقط از روش های دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنند و عده ممکن است تنها به تبلیغات در پنل های اس ام اسی بسنده کننده و عده ای دیگر نیز ممکن است تنها به تبلیغات در جراید توجه داشته باشند.

تبلیغات ۳۶۰ درجه در کرج

در نظر بگیرید که شما هر چه قدر که برای تبلیغاتتان هزینه می کنید می خواهید نرخ بازگشت سرمایه را نیز داشته باشید هنگامی که وقتی تنها در یک بخش تبلیغات را انجام می دهید ممکن است که نرخ بازگشت سرمایه آنطور که مدنظر شما هست نتیجه ندهد.

پس باید چه کرد ؟ در چنین شرایطی ما توصیه می کنیم که از کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه استفاده کنید. زیرا که در کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه، بارها و به مراتب از طریق پلتفرم های مختلف برند و محصولات و تولیدات شما به عموم افراد نشان داده می شود.

از دلایل مهم که از کمپین تبلیغات ۳۶۰ درجه استفاده می کنند مواردی است چون:

تغییر برند و یا تغییردر تولید محصولات

گاهی اوقات یک کارخانه و یک برند تنها به شهرت به تولید برای یک رنج سنی خاصی دارد و یا معروف هست به تولید یک کالای خاص، اما با گذر زمان ممکن است تغییر رویه بدهند، در چنین حالت هایی هست که نیاز هست از کمپین های تبیلغاتی ۳۶۰ درجه استفاده کنید تا بتوانید با بهره گیری از این کمپین ها تمامی جامعه هدف خود را از اوضاع مطلع کنید.

بیشتر بخوانید: چرا تبلیغات در اتوبان تهران کرج اینقدر اهمیت دارد ؟

علت عمده استفاده از کمپین های ۳۶۰ درجه این است که مخاطب شما مداوم از طریق پلتفرم های مختلف در معرض این رویدادی است که در تولیدات شما انجام شده است.

افزایش کیفیت

گاهی اوقات بعضی از برندها هستند که ممکن است، کیفیت محصولاتشان چندان خوب نباشد و کم کم در ذهنیت عموم این مورد جا بیوفتد که این برند کیفیت مناسبی ندارد و کم کم در مارکت کم رنگ بشود.

در چنین شرایطی است که مدیریت آن کسب و کار اقدام به تغییرات عمده در کیفیت می کند و بعد از این که این تغییرات اعمال شد، باید در ذهنیت افراد تغییرات لازم را انجام داد.

بهترین شیوه برای این کار این است که از تبلیغات ۳۶۰ درجه استفاده کنید. از این طریق است که افراد در هر پلتفرمی می بینند که این تغییرات در کیفیت این محصولات به وجود آمده است.

برند سازی مجدد

این پدیده معمولا در اکثر کسب و کارهای بزرگ انجام می شود و دارای اهمیت زیادی هم می باشد، دلایل متنوعی می تواند داشته باشد، برای مثال شاید این کسب و کار می خواهد در یک منطقه جغرافیایی جدید آغاز به همکاری کند. خیلی از اوقات ریبرندینگ همراه با تغییر در لوگو می باشد مانند خیلی از کسب و کار های بزرگی چون اینستاگرام، اپل و … .

پیاده سازی کمپین های ۳۶۰ درجه چگونه است ؟

و اما پیاده سازی کمپین های ۳۶۰ درجه چگونه است ؟ در این قسمت می خواهیم با بخش عمده کارهایی که باید برای پیاده سازی کمپین ۳۶۰ درجه انجام بدید آشنا بشوید.

شبکه های اجتماعی

در اولین گام خیلی خوب است به شبکه های اجتماعی  و همچنین به بخش دیجیتال مارکتینگ بپردازیم. در حال حاضر و در عصر مدرنی که هستیم یکی از مهم ترین بخش های بازاریابی همین رسانه های اجتماعی هستند این پلتفرم کمک می کند که در هر زمانی که خواستید با مشتریان در ارتباط باشید.

علاوه بر این که لازم هست بدانید که وقتی پست ها و استوری های شما جالب باشد، سبب می گردد که این پست ها به اشتراک گذاشته بشوند.

بیشتر بخوانید: اجاره و رزرو بیلبورد در جهانشهر کرج چه قدر هزینه دارد؟

به طور کلی در حال حاضر اینقدر تاثیر شبکه های اجتماعی زیاد هست که اگر شما دارای یک پیج پرفالوور باشید، همین باعث می شود که تبلیغات دهان به دهان هم برای شما به ارمغان بیاورد.

وبلاگ نویسی و تولید محتوا

یکی دیگر از موضوعاتی که بسیار مهم است و کمک می کند که شما در کارتان در تبلیغات پیشرفت کنید همین موضوع وبلاگ نویسی و تولید محتوا می باشد.

در این زمینه شما باید بسیار هوشمندانه عمل کنید و مواردی چون نیاز جامعه هدف را در نظر بگیرید. این موضوع باعث می شود که اعتماد بیشتری در مخاطبتان ایجاد کنید.

تبلیغات ۳۶۰ درجه در کرج

همچنین شما موظف هستید که به صورت مداوم محتوای با کیفیت داخل وبلاگ تان بگذارید. این محتوا باید بی همتا باشد و به هیچ عنوان کپی نشده باشد در چنین حالتی هست که می توانید نتیجه لازم را دریافت کنید.

سعی کنید که برای محتوا نویسی کردن از نظر افراد خبره نیز استفاده کنید. هر چه قدر سعی کنید که از نظر افراد خبره بیشتر استفاده کنید باعث می شود که نتیجه نیز بهتر شود.

تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل

اپلیکیشن های محبوب در تلفن همراه نیز جای بسیار خوبی برای این هستند که تبلیغات شما دیده شود، شما می توانید تبلیغات خود را داخل اپلیکیشن های موبایل بگذارید. به این شکل می توانید از این طریق تبلیغات کسب و کار خود را نشان دهید.

ایمیل مارکتینگ

یکی دیگر از روش هایی که خیلی مهم هست و استفاده می شود ایمیل مارکتینگ هست این که شما بتوانید تبلیغات خود را داخل ایمیل بگذارید و برای تعداد زیادی از ایمیل ها بفرستید.

این روش مزایا و معایب خودش را دارد، از جمله مهم ترین مزایای آن این است که بسیار مقرون به صرفه است و دارای نرخ بازگشت خوب برای سرمایه می باشد علی رغم این که آسان نیز هست.

اما این روش مانند باقی روش ها دارای معایبی نیز است که این معایب می تواند اسپم شدن ایمیل باشد و یا این که از دیگر مشکلات می توان به این موضوع اشاره کرد که طراحی ایمیل بسیار دارای اهمیت می باشد. در مورد طراحی ایمیل باید بگوییم که چون داخل هر ایمیل ممکن است به یک شکل نشان داده شود به همین سبب این کار، کار آسانی نیست.

در مورد اسپم شدن هم این مورد را باید گفت که راه هایی هست که ایمیل اسپم نشود برای مثال از عبارت هایی چون کلیک کنید و یا رایگان استفاده نکنید.

همچنین این که خیلی خوب است که همزمان تعداد بالایی پیام را نفرستید، زیرا که این کار نیز مشکلاتی را به بار می آورد و احتمال این که شما نتیجه لازم را نگیرید و پیامتان اسپم شود زیاد است.

همچنین گاهی ممکن است که پیام های شما به صندوق ایمیل کلا نرسد، چرا؟ زیرا که وقتی که از سرویس های ارسال انبود ایمیل استفاده می کنید امکان این موضوع نیز هست

رویداد ها واقعی

همان طور که  پیش تر توضیح دادیم در دنیای کنونی اکثر چیزهایی که هستند را به سمت مجازی سوق می دهند اما نباید از دنیای واقعی نیز غافل شویم، در سال ها گذشته به خاطر کرونا هم تعداد زیادی از ایونت ها به صورت مجازی انجام شد.

اما شما می توانید رویدادهایتان را به صورت حضوری برقرار کنید این مورد می تواند که شما بتوانید به صورت مستقیم با مشتریانتان در ارتباط باشید.

برای این کار می توانید به کنفرانس ها و سخنرانی ها و رویدادهایی که مرتبط با صنعت و یا رشته شما هست بروید و یا خودتان برگزار کننده باشید.

پیامک

از دیگر روش هایی که در کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه استفاده می شود، ارسال پیامک هست در این روش که اگر چه عده ای فکر می کنند که دیگر زیاد جواب گو نیست، می تواند بسیار موثر باشد. به ویژه برای تبلیغاتی تور های آخر لحظه و یا خدمات زیبایی و درمانی.

همچنین تبلیغات پیامکی این امکان را به شما می دهد که آن دسته از جامعه هدف که ممکن است آنلاین نباشند و زیاد در دنیای مجازی نیز نباشند هم بتوانند از تبلیغات شما آگاه شوند.

نکته مهم در اجرای کمپین تبلیغاتی ۳۶۰ درجه

مهم ترین نکته این است که نباید فکر کنید که اگر از تمامی پلتفرم ها استفاده کنیم نتیجه لازم رو می گیریم بلکه باید به این نکته اشاره کرد که به اندازه و درست از تمامی این موارد استفاده کرد زیرا که کمپین تبلیغاتی ۳۶۰ درجه یک سیستم یکپارچه و منسجم است و دارای یک هدف مشخص است که باید به دنبال آن هدف رفت.

بنابراین شما ابتدا باید مشخص کنید که جامعه هدف شما کیست و بر اساس آن شما باید کمپین های تبلیغاتی خود را به گونه بچنید که هم آفلاین باشد و هم آنلاین و این که کدام طرف سنگینی بیشتری داشته باشد با توجه به جامعه هدف و به طور کلی هدف شما از تبلیغات است.

از چه روش هایی باید برای پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه استفاده کنیم؟

اصلی ترین هدف در مورد کمپین های ۳۶۰ درجه این است که شما بتوانید نرخ بازگشت سرمایه تان را افزایش دهید و بیشترین میزان را داشته باشید که برای این که به این مهم دست پیدا کنید بایستی که ابتدا هدف تبلیغات خود را مشخص کنید که به دنبال آن جامعه هدف هم مشخص می شود و بعد از آن یک برنامه جامع و کامل بنویسید و در طی اجرای آن سعی کنید که ابزار ها و رسانه ها را به کاربگیرید.

در ادامه مهم ترین های آن ها را قرار داده ایم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

راه اندازی یک وب سایت

شاید بتوان گفته که از مهم ترین ابزار ها در تبلیغات آن هم در شرایط فعلی استفاده از یک وب سایت می باشد، وب سایت در تبلیغات ۳۶۰ درجه نیز مهم ترین نقش را ایفا می کند و عملا این کار بدون داشتن وب سایت نتیجه ی خوبی به شما نمی دهد.

زیرا که فقط داشتن سایت به خودی خودی کافی نیست، این سایت خود یک بستر هست برای سایر تبلیغاتی که می خواهیم انجام دهیم همانند سئو و سایر کارهای مهم در دیجیتال مارکتینگ و حتی در زمینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی هم مهم هست.

حتی این موضوع هم مطرح هست که کسانی که اولین بار نام برند شما را می شنوند آن را داخل اینترنت سرچ می کنند در نتیجه داشتن یک وب سایت خوب که همه اطلاعات شما را بدهد می تواند کمک شایان توجهی به شما داشته باشد.

تولید محتوا

در مرحله بعدی که وب سایت خود را راه اندازی کردید وقت آن است که به دنبال این باشید که محتوایی تولید کنید در وب سایتتان که منجر به این شود سایت شما در کلمات کلیدی دلخواه بالا بیاید.

تبلیغات ۳۶۰ درجه در کرج

تولید محتوا بسیار دارای اهمیت و ارزش می باشد اگر شما بتوانید یک تولید محتوای خوب داشته باشید به صورتی که به هیچ وجه کپی نباشد توانسته اید بخش بزرگی از کارهایی که برای بهینه سازی موتور های جستجو هست را بروید.

سعی کنید برای تولید محتوایتان حتما یک برنامه خوب و جامع داشته باشید و بر اساس برنامه محتوایی جلو بروید.

سئو و یا بهینه سازی موتور های جستجو

بعد از این که سایت خود را راه اندازی کردید و بخش تولید محتوا را انجام دادید وقت این هست که شما به دنبال بهینه سازی وب سایت خود باشید.

برای این کار نیز شما باید ابتدا کلمات کلیدی را بدست آورید و بعد از این که کلمات کلیدی مرتبط را بدست آوردید فرصت این است که همزمان با انجام تولید محتوا، ترفند های موتور های جستجو را نیز انجام دهید.

در این حالت می توانید در مدتی کم شروع کنید به پیشرفت در رتبه های گوگل در خصوص کلمات کلیدی مرتبطی که دارید.

شبکه های اجتماعی

این بخش همان طور که پیش تر هم گفتیم از مهم ترین بخش ها می باشد که در دنیای امروزی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

بیشتر بخوانید: تبلیغات محیطی چه میزان تاثیر گذار هست ؟ 

امروزه کمتر کسی را می بینید که از شبکه های اجتماعی استفاده نکند، در نتیجه بسیار مهم هست که شما بتوانید تبلیغات خود و همچنین تولید محتوای خوب و مستمر در این شبکه های اجتماعی داشته باشید.

در نتیجه شبکه های اجتماعی از مهم ترین بخش ها برای اجرای کمپین های ۳۶۰ درجه می باشد.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی نیز بخشی از تبلیغات ۳۶۰ درجه شما می باشد زیرا که تبلیغات کلیکی نیز نرخ تبدیل خوبی دارند و می توانید در حجم انبوه از آن استفاده کنید که همین امر سبب می گردد که تبلیغات شما بیشتر و بهتر دیده شود.

انواع تبلیغات کلیکی عبارتند از CPC، CPM، CPA و تبلیغات همسان و تبلیغات متنی هستند.

کمپین تبلیغاتی ۳۶۰ درجه در کرج

کانون تبلیغاتی سیبستان یکی از کانون های تبلیغاتی بسیار معروف در کرج می باشد که ارائه کننده انواع خدمات تبلیغاتی نظیر اجرای کمپین های ۳۶۰ درجه در کرج، طراحی لوگو و طراحی لیبل و اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ نظیر طراحی سایت، تولید محتوا، ساخت تیزر و موشن گرافیک، انجام خدمات سئو و … .

از دیگر کارهایی که کانون تبلیغاتی سیبستان در حال انجام هست کمپین های تبلیغاتی محیطی هست که بیشترین بازخورد را در یبن روش های تبلیغاتی در ایران داردو طبق تحقیقاتی که ما انجام دادیم در بین روش هایی که برای تبلیغات در کرج انجام میشود بیشترین بازدهی را تبلیغات محیطی دارد.

کانون تبلیغاتی سیبستان دارای بالاترین تعداد بیلبورد ها و استرابورد های موجود در کرج هست در نتیجه شما می توانید با سفارش به سیبستان در چند ناحیه از شهر که بیشترین تعداد مراجعه کننده را دارد بیلبورد های تبلیغاتی را داشته باشید.

در کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه همان طور که پیش تر هم تعریف کردیم تمامی روش ها تبلیغاتی نظیر تبلیغاتی محیطی، تبلیغاتی در روزنامه ها و جراید، تبلیغاتی کلیکی، تبلیغات در فضای مجازی و … که همگی این موارد توسط کانون های تبلیغاتی انجام می شود.

برای گرفتن مشاوره می توانید با شماره های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید.

تماس با گروه سیبستان

پاسخ پرسش های متداول

کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه یعنی چه؟

در چنین کمپین های تبلیغاتی می کوشند تا از تمامی پلتفرم های تبلیغاتی برای نشان دادن برند و محصولات استفاده کنند. در چنین حالتی هست که تمامی تمرکز برای نمایش برند می باشد.

از چه روش هایی باید برای پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه استفاده کنیم؟

راه اندازی یک وب سایت، تولید محتوا، سئو و یا بهینه سازی موتور های جستجو، شبکه های اجتماعی، تبلیغات کلیکی.

برای چی از کمپین های ۳۶۰ درجه باید استفاده کرد؟

تغییر برند و یا تغییردر تولید محصولات، افزایش کیفیت، برند سازی مجدد

پانوشت: کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه, اجرای کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه در کرج, کانون تبلیغاتی در کرج, بهترین کانون تبلیغاتی در کرج 

4.5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید