اجاره بیلبورد در نبوت کرج | رزرو بیلبورد در نبوت کرج

اجاره بیلبورد در نبوت کرج- کانون تبلیغاتی سیبستان
اجاره بیلبورد در نبوت کرج- کانون تبلیغاتی سیبستان

اجاره بیلبورد در نبوت کرج، از جمله کارهایی هست که اگر صاحب کسب و کار در کرج هستید به ویژه در منطقه نبوت این کسب و کار را دارید به شما توصیه می کنیم که حتما از اجاره بیلبورد در این منطقه برای معروف شدن کسب و کارتان استفاده کنید.

در حال حاضر از بهترین روش های تبلیغات میتوان به تبلیغات محیطی و تبلیغات در فضای مجازی اشاره داشت. تبلیغات در فضای مجازی و یا همان دیجیتال مارکتینگ از جمله انواعی از تبلیغات هست که می تواند بسیار بر روی کسب و کار شما تاثیر بگذارد.

در حال حاضر دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در فضای مجازی برای عده زیادی از مردم حرف اول را می زند زیرا که عده زیادی از مردم روزانه در فضای مجازی هستند و در نتیجه می تواند تاثیر خودش را به خوبی داشته باشد اما با توجه به تحقیقاتی که در بازار ایران شده است تبلیغات محیطی می تواند بیشترین میزان تاثیر گذاری را در ذهن افزاد بگذارد.

تبلیغات محیطی در نبوت کرج برای کسانی که صاحب کسب و کار در کرج هستند بسیار حائز اهمیت هست زیرا که این منطقه، منطقه شلوغی محسوب می شود و روزانه افراد زیادی از این منطقه عبور می کنند و پشت چراغ قرمز چهار راه می ایستند در نتیجه مجبور هستند که به تبلیغات محیطی توجه کنند.

در نتیجه تبلیغات محیطی می تواند بیشترین میزان بازدهی را برای شما داشته باشد.

منطقه نبوت کرج

منطقه نبوت کرج برای افرادی که ساکن کرج هستند دارای یک نوستالٰژی می تواند باشد زیرا که این منطقه دارای یک بوستان هست که از بوستان های قدیمی کرج می باشد. این بوستان دارای مساحتی به اندازه ۴.۴ هکتار می باشد که در طی این سال ها این مساحت تغییرات زیادی داشته است و حدود ۲ هکتار دیگه به آن اضافه شده است و به گونه ای می توان گفت پارک نبوت کرج ریه های کرج محسوب می شود.

در بوستان نبوت کرج امکانات تفریحی چون آب نمای موزیکال وجود دارد علاوه بر فضای بسیار زیبای این بوستان که دارای مکان هایی برای بازی های اسکیت و والیبال و … می باشد.

بیشتر بخوانید: تبلیغات محیطی در جاده چالوس، ایده ای خوب برای رونق کسب و کار شما

پارک نبوت کرج دارای فضاهای سبز زیبایی می باشد که در کنار آن ها آلاچیق نیز وجود دارد و بسیار مناسب برای برگزاری دورهمی ها می باشد همچنین این پارک دارای وسایل بازی جذابی برای بچه ها نیز می باشد.

اجاره بیلبورد در نبوت کرج

همان طور که پیش تر هم گفتیم، رزرو و اجاره بیلبورد در نبوت کرج می تواند به شدت بر روی کسب و کار شما تاثیر بگذارد و سبب گردد که هر چه سریعتر و بهتر به نتیجه دلخواه برسید. علت این است که چهار راه نبوت کرج مکانی شلوغ هست که محل عبور و مرور بسیاری از مردم هست و در نتیجه اگر از این مکان برای بیلبورد های تبلیغاتی استفاده کنید می توانید مطمئن شوید که خیلی زود می توانید نتیجه این هزینه ای که کردید را بگیرید.

اگر تا به حال برای کسب و کار خود از تبلیغات استفاده کرده باشید می دانید که نرخ بازگشت سرمایه بسیار دارای اهمیت است. وقتی شما تبلیغی را انجام می دهید باید خود مبلغی که سرمایه گذاری کردید برگردد علاوه بر این که باید تبلیغ برای شما سودآوری داشته باشد اگر شما تبلیغی را انجام دهید اما نه اصل پول برگردد و نه سودی برای شما داشته باشد در چنین حالتی هست که تبلیغ شما یک شکست برای شما محسوب می شود.

بیشتر بخوانید: تبلیغات محیطی چه فایده ای برای شما دارد؟

در چنین حالتی خوب است که پیش از این که کار تبلیغاتی خود را شروع کنید از یک مشاور استفاده کنید و با نظرات مشاور تبلیغاتی پیش بروید.

کانون تبلیغاتی سیبستان یکی از آژانس های تبلیغاتی در کرج می باشد که دارای سابقه زیادی در زمینه تبلیغات محیطی و تبلیغات ۳۶۰ درجه می باشد همچنین در زمینه های دیگری چون برندینگ و طراحی لوگو و لیبل و دیجیتال مارکتینگ تجربه های زیادی را دارد.اجاره بیلبورد در نبوت کرج

شما می توانید با گرفتن مشاوره های تبلیغاتی به این نتیجه برسید که کدام نوع تبلیغات برای شما بهتر هست و هر چه سریعتر می تواند برای شما بازدهی داشته باشد.

تماس با گروه سیبستان

پاسخ پرسش های متداول

چرا بلوار نبوت را به عنوان مکانی برای تبلیغات محیطی برند خود در نظر بگیریم ؟

تبلیغات محیطی در نبوت کرج برای کسانی که صاحب کسب و کار در کرج هستند بسیار حائز اهمیت هست زیرا که این منطقه، منطقه شلوغی محسوب می شود و روزانه افراد زیادی از این منطقه عبور می کنند و پشت چراغ قرمز چهار راه می ایستند در نتیجه مجبور هستند که به تبلیغات محیطی توجه کنند.

هزینه بیلبورد تبلیغاتی در نبوت چه قدر هست ؟

برای دانستن هزینه ی تبلیغات در نبوت می توانید با کمک شماره های زیر از قیمت ها مطلع شوید:
۰۹۱۲۰۳۲۷۷۳۸
۰۲۶۳۲۷۵۶۴۴۴

پانوشت: رزرو بیلبورد تبلیغاتی در نبوت، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در کرج، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در نبوت کرج، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران کرج

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید