اجاره بیلبورد در عظیمیه کرج | رزرو بیلبورد در عظیمیه کرج

اجاره بیلبورد در عظیمیه کرج

اجاره بیلبورد در عظیمیه کرج می تواند ایده ی بسیار خوبی برای این باشد که شما بتوانید کسب و کار خود را گسترش بدهید زیرا که عظیمیه کرج مکانی پر رفت و آمد و پر از تردد می باشد و در نتیجه عده بسیار زیادی این منطقه را می بینند.

اجاره و رزرو بیلبورد و تابلو در عظیمیه کرج می تواند برای کسب و کار شما بسیار پر فایده باشد، اول این که اگر شما دارای کسب و کاری درکرج هستید به ویژه در عظیمیه کرج باشید می توانید با استفاده از تبلیغات محیطی بیشترین میزان اثر گذاری را داشته باشید.

همچنین گاهی ممکن است که کسب و کار شما در کل ایران گسترده شده باشد، در این حالت نیز باز می توانید به معرفی بیشتر کسب و کار خود در کرج و در یک منطقه شلوغ دست پیدا کنید که خیلی زود نه تنها سرمایه بلکه سودی فراوان را برای شما می آورد.

بیشتر بخوانید: آیا سرمایه گذاری برای تبلیغات محیطی در اتوبان تهران کرج مفید است؟

اجاره تابلو و بیلبورد و به طور کلی تبلیغات محیطی یکی از پر بازدید ترین و همچنین پربازده ترین نوع تبلیغات می باشد.

کانون تبلیغاتی سیبستان یکی از معروف ترین و قدیمی ترین کانون های تبلیغاتی در کرج می باشد که می تواند در زمینه گرفتن و اجاره و رزرو تابلو و بیلبورد در عظیمیه کرج به شما کمک کند.

اجاره بیلبورد در عظیمیه کرج

سیبستان به شما کمک می کند که بتوانید درست تر تصمیم بگیرید که آیا تبلیغات محیطی برای شما مناسب هست یا نه. همانطور که میدانید تبلیغات محیطی دارای بیشترین تاثیر گذاری می باشد و کانون های تبلیغاتی در هنگام اجرای کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه می کوشند که حتما تبلیغات بنری و یا محیطی را داشته باشند.

دلیل این است که معمولا بیلبورد ها و تابلوها در جاهای بسیار شلوغ هستند که می تواند بیننده های زیادی را داشته باشد در نتیجه به دنبال آن نیز سبب شناخته شدن شما و افزایش سود شما نیز می شود.

بیشتر بخوانید: پیشینه عظیمیه کرج به کجا برمیگردد؟

اما این که به شما مشاوره می دهند چگونه است ؟ گاهی اوقات اصلا لازم نیست که شما از تبلیغات محیطی استفاده کنید و استفاده کردن آن به سود شما شاید نباشد و گاهی اوقات هم لازم است که تنها از یک بیلبورد استفاده نکنید و باید دست کم از چند بیلبورد استفاده کنید تا بتوانید نتیجه لازم را بگیرید.

منطقه عظیمیه کرج

منطقه عظیمیه کرج که در گذشته نام آن پرگیرک بود و همچنین با نام شهرک رسالت نیز شناخته می شد. این شهرک قبل از دهه ۹۰ دارای جمعیت زیادی نبود ولی بعد از آن کم کم مهاجرت به این منطقه انجام شد و جمعیت آن به مرور زیاد شد.

بیشتر بخوانید: هزینه اجاره بیلبورد در کرج چه قدر هست و چگونه محاسبه می شود؟

این منطقه از جمله منطقه های پر جمعیت و همچنین سطح بالا در کرج می باشد. منطقه عظیمیه همچنین منطقه لوکسی به شمار می آید از این جهت که دارای تعداد زیادی پاساژ و فضای سبز  و همچنین خانه هایی گران قیمت می باشد.

علاوه بر این که این منطقه دارای قیمت های بالایی برای زمین نیز می باشد و گاهی با بعضی از مناطق تهران برابری می کند.

عظیمیه در یکی از شمالی ترین مناطق کرج قرار دارد در شمال شرق کرج هست. این منطقه کاملا مجاوره دامنه های البرز می باشد. محله عظیمیه به دلیل این که نزدیک به جاده چالوس و رودخانه چالوس نیز بوده است از دیرباز به شدت مورد توجه مردم کرج بوده است.

اجاره بیلبورد در عظیمیه کرج

در منطقه عظیمیه شما بیشتر از این که خانه های ویلایی ببینید خانه های آپارتمانی می بینید که قیمت این آپارتمان ها نیز بر اساس این که این ملک چه قدر قدیمی باشد، سازه آن چگونه باشد و … قیمت آن مشخص می شود.

محله عظیمیه از مناطق قدیمی کرج هست که در قدیم تنها یک روستا بود که دارای طبیعت مطلوب و زیبایی بود که در اطراف رودخانه کرج قرار گرفته بود، این محله اکنون به یکی از محله های لوکس کرج تبدیل شده است.

در عظیمیه کرج چندین مرکز تجاری بزرگ وجود دارد مانند مهرادمال، ماندگار، ایران زمین، قائم، میلاد،‌ هایپرمی کرج و بازار روز و میوه تره بار میخک که همگی به تعداد زیادی روزانه بازدید کننده دارند و در نتیجه این نشانگر این است که این منطقه دارای تعداد بالایی رفت و آمد می باشد.

منطقه عظیمیه همچنان دارای تعداد بسیار بالایی رستوران می باشد، به همین سبب این منطقه به عنوان قطب رستوران و اغذیه فروشی در کرج به شمار می آید.

منطقه عظیمیه همچنان دارای مراکز و بیمارستان های دولتی و خصوصی می باشد، بیمارستان دولتی و آموزشی عظیمیه که از بهترین بیمارستان های دولتی کرج می باشد.

بیمارستان تخت جمشید که از بهترین بیمارستان های خصوصی کرج می باشد، این بیمارستان در سال ۹۳ تاسیس شده است و دارای بخش های مختلفی چون بخش های بخش جراحی، بخش اطفال، بخش زنان و زایمان و … که یکی از مجهز ترین بیمارستان های کرج می باشد.

اجاره بیلبورد های تبلیغاتی در عظیمیه کرج

همان طور که تا این قسمت مقاله با ما همراه بودید متوجه شدید که عظیمیه یکی از مناطق لوکس و اعیان نشین و همچنین بسیار پر تردد در کرج می باشد در نتیجه یکی از بهترین محله ها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی می باشد، این منطقه که دارای تعداد زیادی از رستوران ها و همچنین مراکز خرید بزرگ و مراکز درمانی می باشد، که اگر کسب و کار شما مرتبط با هر یک از این موارد باشد شما می توانید بیلبورد های تبلیغاتی خود را در عظیمیه نصب کنید.

برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی در کرج لازم هست که شما حتما مشاوره بگیرید، این مشاوره به شما کمک می کند که شما بدانید آیا گرفتن و اجاره بیلبورد تبلیغاتی در عظیمیه برای شما مناسب هست یا نه ؟

زیرا که لزوما برای همه ی کسب و کارها لازم نیست که از بیلبورد های تبلیغاتی در سطح شهر استفاده کنند. گاهی نیز لازم هست که به جای یک بیلبورد از چندین بیلبورد استفاده شود و یا این که از شیوه های دیگر تبلیغات محیطی استفاده شود.

اجاره بیلبورد در عظیمیه کرج

مجموعه تبلیغاتی سیبستان یکی از بزرگترین مجموعه های تبلیغاتی در کرج می باشد که از کارهای اصلی این مجموعه تبلیغات محیطی است، اجاره انواع بیلبورد ها و استرابورد ها و عرشه پل در کرج می باشد.

مجموعه سیبستان علاوه بر اجاره بیلبورد در کرج و در مناطق مختلف کرج، نظیر اجاره بیلبورد در گوهردشت، اجاره بیلبورد در عظیمیه کرج، اجاره بیلبورد در گلشهر کرج، اجاره بیلبورد در جهانشهر کرج و … خدماتی چون طراحی لوگو و طراحی لیبل و کمپین های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه را نیز اجرا می کند.

تماس با گروه سیبستان

پاسخ پرسش های متداول

چرا عظیمیه کرج را به عنوان مکانی برای تبلیغات محیطی برند خود در نظر بگیریم ؟

اجاره و رزرو بیلبورد و تابلو در عظیمیه کرج می تواند برای کسب و کار شما بسیار پر فایده باشد، اول این که اگر شما دارای کسب و کاری درکرج هستید به ویژه در عظیمیه کرج باشید می توانید با استفاده از تبلیغات محیطی بیشترین میزان اثر گذاری را داشته باشید.

هزینه بیلبورد تبلیغاتی در عظیمیه کرج چه قدر هست ؟

برای دانستن هزینه ی تبلیغات در عظیمیه کرج می توانید با کمک شماره های زیر از قیمت ها مطلع شوید:
۰۹۱۲۰۳۲۷۷۳۸
۰۲۶۳۲۷۵۶۴۴۴

پانوشت: اجاره بیلبورد در کرج, اجاره بیلبورد در عظیمیه کرج, رزرو بیلبورد در عظیمیه کرج, قیمت بیلبورد در عظیمیه کرج 

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید